Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
logo
Zadzwoń do nas: +48 797 460 800
Napisz do nas: dostawa@avadom.pl

Dzbanki i filtry marki Aquaphor

Szanowni klienci w tej sekcji znajdują się dzbanki i filtry marki AQUAPHOR. Lekkie i poręczne dzbanki filtrujące to pierwszy krok do uzyskania doskonale czystej wody przeznaczonej do spożycia. Są stylowe, niedrogie i łatwe w użyciu.


Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Onyx

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Onyx

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania.

Tradycja splatająca się z modernizmem idealnie wpasowuje się w trendy, przez co Onyx staje się absolutnym „must have” nowoczesnej pani domu. Wykonany w technologii umożliwiającej uzyskanie jednolitego kształtu bez widocznych łączeń formy wtryskowej.

W dzbanku filtrującym Onyx znajduje się wkład AQUAPHOR B25 MAXFOR Mg2+, który jest najnowszym osiągnięciem technologicznym Aquaphor. Dzięki unikalnym właściwościom materiałów filtrujących, opracowanych przez Aquaphor, wkład filtrujący nie tylko zapobiega osadzaniu się kamienia, ale również dba o nasze serce, wzbogacając wodę w magnez. B25 MAXFOR Mg2+ zawiera włókno Aqualen, dzięki któremu skutecznie usuwa jony metali ciężkich (np. rtęć, ołów), a także usuwa z wody m. in. chlor, fenol, pestycydy, żelazo, niwelując nieprzyjemny posmak i zapach wody.

Dzbanek ten jest wykonany ze szkła akrylowego - bardzo lekkiego materiału, który jest bezpieczny i odporny na stłuczenie.

Kolory: czarny, biały

Usuwane zanieczyszczenia:
Wkłady filtrujące AQUAPHOR znacznie zmniejszają ilość najbardziej szkodliwych substancji znajdujących się w wodzie wodociągowej. Należą do nich:
- twardość wody (kamień i żółty osad);
- osad, taki jak: rdza, piasek, szlam;
- chlor, chloroform i inne związki chloru organicznego;
- metale ciężkie: żelazo, ołów, rtęć, miedź;
- produkty ropopochodne;
- fenole.

Dane techniczne:
- Pojemność dzbanka: 4.2 L
- Pojemność wody filtrowanej: 2 L
- Szybkość filtracji: 3-10 min
- Rodzaj pokrywki: flip-top
- Wymienny wkład filtrujący: B25 - Maxfor
- Wydajność wkładu: 200 L
- Wymiana wkładu filtrującego: co dwa miesiące
- Wskaźnik zużycia wkładu: mechaniczny
Cena: 59.99 zł

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Dalia

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Dalia

Dalia to dzbanek filtrujący nowej generacji. Jego pojemna obudowa i wygodny lejek pozwalają na jednorazowe oczyszczanie maksymalnej ilości wody przeznaczonej do spożycia. W dzbanku zastosowany został wkład AQUAPHOR B5 posiadający najwyższą na rynku wydajność - nawet do 350 litrów wody lub 3 miesiące użytkowania. Wszystkie elementy filtra wykonane są z wysokiej jakości plastiku spożywczego BPA-Free.

Wydajność: 350 litrów lub 3 miesiące.

Lekki i poręczny dzbanek dla całej rodziny. Posiada nowoczesny i ergonomiczny design. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Dostępny w ciekawej kolorystyce. Dzbanki AQUAPHOR z wymiennymi wkładami filtrującymi posiadają certyfikat NIZP-PZH. Zapewniają najwyższy na rynku poziom filtracji wody pitnej oraz charakteryzuje je największa wydajność dzięki zastosowaniu włókien Aqualen.

Kolory: fuksja, limonka, biały, seledynowy

Zalety:
- Oryginalny wygląd,
- Satynowe wykończenie,
- Ergonomiczna rączka,
- Nie wymaga instalacji,
- Zmieści się w drzwiach lodówki,
- Poręczny kształt i atrakcyjny wygląd,
- Uchylna pokrywka ułatwia napełnianie wodą,
- Zapobiega tworzeniu się kamienia na urządzeniach AGD,
- Usuwa szkodliwe substancje,
- Niweluje nieprzyjemny smak i zapach wody,
- Największa wydajność: do 300 l lub do 90 dni w zależności od jakości wody,
- Opracowany specjalnie z myślą o polskiej wodzie,
- Wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów BPA free,
- Kompatybilny z wkładami AQUAPHOR B6 do bardzo twardej wody,
- Możliwość zastosowania wkładów magnezowych AQUAPHOR A5 Mg2+ o wydajności 350 l.

Usuwane zanieczyszczenia:
Wkłady filtrujące AQUAPHOR B5/B6 znacznie zmniejszają ilość najbardziej szkodliwych substancji znajdujących się w wodzie wodociągowej. Należą do nich:
- twardość wody (kamień i żółty osad);
- osad, taki jak: rdza, piasek, szlam;
- chlor, chloroform i inne związki chloru organicznego;
- metale ciężkie: żelazo, ołów, rtęć, miedź;
- produkty ropopochodne;
- fenole.

Dane techniczne:
- Pojemność dzbanka: 2.4 L
- Pojemność wody filtrowanej: 2.1 L
- Szybkość filtracji: 3-5 min
- Rodzaj pokrywki: uchylna z systemem flip-top
- Wymienny wkład filtrujący: B5
- Wydajność wkładu:do 300 L
- Wymiana wkładu filtrującego: co trzy miesiące (w zależności od jakości wody)
- Wskaźnik zużycia wkładu: brak.
Cena: 29.99 zł

Uniwersalny wkład filtrujący AQUAPHOR B25 Maxfor

Uniwersalny wkład filtrujący AQUAPHOR B25 Maxfor

Filtry Aquaphor charakteryzuje największa wydajność. Dzięki zastosowaniu opatentowanego przez firmę Aquaphor materiału sorpcyjnego AQAULEN wkład filtrujący skutecznie zatrzymuje osady, chlor, związki organiczne, żelazo i metale ciężkie. Wkład B25 Maxfor obniża nadmierną twardość wody i zapobiega gromadzeniu się osadu dzięki czemu przedłuża żywotność sprzętu AGD. Zawarte we włóknie AQUALEN jony srebra działają bakteriostatycznie w sposób trwały, dzięki czemu wkład może być stosowany przez długi okres.

Wkłady uniwersalne Aquaphor B25 MAXFOR pasują do dzbanków: Brita Maxtra, Dafi Unimax, Laica Bi-flux, BWT Gourmet, Anna Duomax oraz innych

Dzbanki Aquaphor z wymiennymi wkładami filtrującymi MAXFOR posiadają certyfikat NIZP-PZH oraz pozytywną opinię IMID. Zapewniają najwyższy na rynku poziom filtracji wody pitnej. Ich atrakcyjne wzornictwo, doskonałe materiały i ergonomiczne kształty cieszą się wysokim zainteresowaniem naszych konsumentów. Produkty Aquaphor są dostępne w ponad 50 krajach świata.

Zalety:
- Redukuje twardość wody;
- Skutecznie usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne, żelazo i aktywny chlor, metale ciężkie, pestycydy oraz produkty ropopochodne
- Zapobiega tworzeniu się kamienia na urządzeniach AGD;
- Niweluje nieprzyjemny smak i zapach wody;
- Wydajność 200 l lub 60 dni w zależności od jakości wody;
- Opracowany specjalnie z myślą o polskiej wodzie.

Cena: 9.99 zł

Uniwersalny wkład filtrujący AQUAPHOR B15 Standard

Uniwersalny wkład filtrujący AQUAPHOR B15 Standard

Filtry Aquaphor charakteryzuje największa wydajność. Dzięki zastosowaniu opatentowanego przez firmę Aquaphor materiału sorpcyjnego AQAULEN wkład filtrujący skutecznie zatrzymuje osady, chlor, związki organiczne, żelazo i metale ciężkie. Wkład B15 Standard obniża nadmierną twardość wody i zapobiega gromadzeniu się osadu dzięki czemu przedłuża żywotność sprzętu AGD. Zawarte we włóknie AQUALEN jony srebra działają bakteriostatycznie w sposób trwały, dzięki czemu wkład może być stosowany przez długi okres.

Wkłady uniwersalne Aquaphor B15 Standard pasują do dzbanków: Standard, Ideal oraz również do dzbanków z okrągłymi wkładami innych producentów dostępnych na rynku polskim.

Zalety:
- Redukuje twardość wody;
- Skutecznie usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne, żelazo i aktywny chlor, metale ciężkie, pestycydy oraz produkty ropopochodne
- Zapobiega tworzeniu się kamienia na urządzeniach AGD;
- Niweluje nieprzyjemny smak i zapach wody;
- Wydajność 170 l lub 30 dni w zależności od jakości wody;
- Opracowany specjalnie z myślą o polskiej wodzie.

Cena: 14.50 zł

Filtr RO-101S Morion

Filtr RO-101S Morion

RO-101S Morion to nowoczesny i niezwykle kompaktowy system oczyszczania wody z wbudowanym zbiornikiem na wodę zajmuje znacznie mniej miejsca pod zlewozmywakiem niż tradycyjny tego typu filtr. Szybka i w 100% skuteczna filtracja, prostota obsługi i najwyższa jakość oczyszczonej wody to podstawowe walory Moriona, który charakteryzuje się także oszczędnością i 2x niższymi kosztami eksploatacji niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy.

Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie oczyszczania wody pitnej. RO-101S Morion jest profesjonalnym systemem oczyszczania wody przeznaczonej do spożycia, który dostarcza krystalicznie czystą wodę KLASY PREMIUM bez względu na stan wody wodociągowej, która podlega uzdatnianiu.

Pełną specyfikacje oraz instrukcja obsługi znajdą Państwo tutaj: Instrukcja Morion.pdf


Cena: 1099.00 (montaż 200) zł

Avadom Logo Small
AvaDom.pl - dystrybutor wody z Uzdrowiska Wysowa S.A.
+48 797 460 800
dostawa@avadom.pl
Pozcyjonowanie Stron